ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПОСЛУГ З РОЗПОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

08.09.2023

Доводимо до Вашого відома, що на сьогоднішній день Оператором ГРМ, який здійснює господарську діяльність з розподілу природного газу в межах території міста Шепетівка, сіл Білокриниччя, Городище, Городнявка, Онишківці, Курганівка, Корпилівка, Корчик, Красносілка, Лозичне, Лотівка, Михайлючка, Пашуки, Плесна, Пліщин, Романів, Серединці, Судилків, Траулин, Хролін, Хутір, Цмівка, В. Шкарівка та селища міського типу Гриців Шепетівського району Хмельницької області є ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».
ПрАТ «Шепетівкагаз» є самостійним підприємством та не входить до управління Групи Нафтогаз, а отже нагадуємо Вам про необхідність щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти календарних днів (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ.
Окрім того, звертаємось з переконливим проханням розрахуватися за розподіл газу вчасно та не накопичувати боргів.
ПрАТ «Шепетівкагаз» із розумінням ставиться до споживачів, які не мають змоги оплатити послугу з розподілу. У такому випадку закликаємо звертатися до відділу обслуговування абонентів із заявою про реструктуризацію боргу.
Вчасна та повна оплата дозволяє підприємству забезпечити безаварійне та безперебійне газопостачання на майбутній опалювальний сезон.
З повагою,
адміністрація ПрАТ «Шепетівкагаз»