Про компанію

Коротка історична довідка про діяльність підприємства

Розвиток газового господарства в м. Шепетівка розпочався в 1959 р. Газобалонний цех, який було створено при Шепетівському міськводоканалі, постачав населенню міста скраплений газ. Згідно з наказом Міністерства комунального господарства від 29 вересня 1964 р. №359 1 листопада 1964 р. в м. Шепетівка було створено експлуатаційну контору скрапленого газу. Цей день є офіційним початком створення газового господарства в місті. На той час спискова чисельність працюючих становила 11 чоловік, які обслуговували скрапленим газом 800 газобалонних установок за наявності двох автомобілів. 1 листопада 1973 р. було здано в експлуатацію газорозподільну станцію, на базі якої створено міжобласну виробничу контору з експлуатації газового господарства. Перший факел природного газу було запалено в 1980 р., а у вересні 1981 р. загорівся "блакитний вогник” у мешканців міста. З цього часу в місті і районі почалася газифікація житлових будинків, комунально-побутових підприємств. 18 квітня 1984 р. начальником Шепетівського управління газового господарства було призначено Володимира Володимировича Турінського, якого 14 березня 1995 року обрано головою правління Відкритого акціонерного товариства з газопостачання та газифікації "Шепетівкагаз”, який працює на цій посаді й нині.

Інформація щодо основних напрямів діяльності підприємства.

В структуру підприємства входить 6 служб

  • - аварійно-експлуатаційна;
  • - будівельно-монтажна;
  • - обліку газу;
  • - автотранспорту;
  • - виробнича лабораторія;
  • - сервісний центр.

Основні напрямки діяльності акціонерного товариства: безперебійна та безаварійна експлуатація систем газопостачання; реалізація скрапленого газу; експлуатація газових мереж, споруд, обладнання і приладів природного і зрідженого газу; розробка проектно-кошторисної документації і виконання робіт з будівництва, реконструкції й технічного переозброєння систем газопостачання природним і зрідженим газом; видання технічних умов та ведення технічного нагляду за будівництвом систем газопостачання; газифікація населених пунктів, в т. ч. з поліетиленових труб.

Сьогодні підприємство експлуатує 526,2 км підземних газопроводів високого, середнього та низького тиску, 78 ГРП, ШГРП, 44 станції електрохімзахисту, обслуговує понад 20,1 тис. газифікованих квартир, понад 172 котелень та промислових споживачів. Але основним і першочерговим завданням для колективу "Шепетівкагаз” залишається забезпечення безаварійної та безперебійної експлуатації систем газопостачання природним і скрапленим газом міст, населених пунктів міста й району, підприємств та інших об’єктів.

Поділитися: