Низький уклін і вічна пам’ять мужньому воїну Анатолію ШЕВЧУКУ

І далі кривава війна з російськими окупантами забирає найкращих наших земляків, мужніх воїнів. Найтяжче сприймати загибель тих, з ким працював, спілкувався, радів успіхам, поважав за порядність і високий професіоналізм. Цього разу нестерпний біль стискає серце - на полі бою поліг наш працівник - слюсар з експлуатації і ремонту підземних газопроводів, водій гранатометного відділення взводу вогневої підтримки 2 гірсько-штурмової роти ШЕВЧУК Анатолій Васильович.

Народився Анатолій Шевчук у Судилкові, закінчив місцеву школу. Потім навчався у Шепетівському професійному ліцеї. Здобув кваліфікацію «слюсар-електрик з ремонту електроустаткування». Спочатку працював слюсарем на Шепетівському ремонтному заводі, потім в АТ «Укрзалізниця» — слюсарем аварійно-відновлювальних робіт. А з 2021 року трудився в ПрАТ «Шепетівкагаз».

Грамотний, відповідальний, доброзичливий, завжди можна було покластися на нього - ніколи не підводив. На фронт пішов на початку 2023 року. І весь час воював на Сході. Побратими згадують його як надійного товариша, мужнього і безстрашного воїна.

І ось 17 січня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу наш захисник загинув від отриманих поранень, несумісних з життям.

Анатолій Васильович був патріотом, мріяв, аби двійко його синів Денис і Матвій жили у мирній Україні, безмежно вірив у перемогу над ворогом. Про це недавно говорив нам під час відпустки, коли на кілька днів приїздив додому. І ось віддав найдорожче - своє життя за нас з вами.

Правління ПрАТ "Шепетівкагаз", колектив глибоко сумують з приводу тяжкої, непоправної втрати - загибелі мужнього воїна Шевчука

Поділитися:
Учасники оптового енергетичного ринку
15.04.2024 10:51
До уваги замовників з розподілу природного газу ПрАТ « Шепетівкагаз» на виконання вимог,…
Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання
05.04.2024 16:13
Приватне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації Шепетівкагаз (далі – ПрАТ «Шепетівкагаз») повідомляє, що, на виконання Правил безпеки систем газопостачання, ст.19 Закону України «Про…
05.03.2024 року з 10 години в м.Шепетівка по вулиці Економічна, буде обмежено газопостачання
04.03.2024 09:38
Шановні абоненти. У зв'язку з проведенням робіт по заміні шафового газорегуляторного пункту, 05.03.2024 року з 10 години в м.Шепетівка по вулиці Економічна, буде обмежено газопостачання терміном до 6…